iston

 

 

 

İston Projesi Ax 2012 R3 üzerinde,   büyük ölçekli bir üretim firması ile yine büyük ölçekli bir kamu kuruluşunun çözümünün bütünüdür.  Bu çözüm, içinde;  Finans, Muhasebe, Bütçe, Satınalma, Satış, Stok, Proje, Üretim, İnsan Kaynakları, İş akışları ve Kalite gibi standart olanakları barındırmakla birlikte ,  kamuya özel bütçeleme (Ödenek Cetveli),  alım ihaleleri, satış ihaleleri, hakediş işlemleri , teminatların takibi, Sayıştay Raporları  gibi “kamu”ya özel çözümleri de içerir.

   

                                                               TÜRKMEDYA

 

 

Türk Medya grubu, bünyesinde,  Akşam ve Güneş gazetelerini, TV 360  TV kanalını, Platin ve Alem dergilerini, Alem Fm ve Lig Radyo radyo kanalarını bulunmaktadır.Türk Medya, ERP konusunda Dinamik Çözümü Partner olarak seçmiştir. Medya sektörünün gerektirdiği ihtiyaçlar uzman ekibimiz tarafından desteklenmektedir.

 

        Eczacıbaşı

 

 

Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri, hızlı tüketim malzemeleri sektöründe Uni markası ile yer almaktadır.  Bu sektörde takibi ve operasyonu çok sıkıntı olan Zincir Market Hizmet faturaları yapılan uyarlamalar ile kolayca takip edilebilmektedir. Ayrıca satış koşullarının hızlı değişkenliği, üretimin ve kalite kontrolün hijyen ürünlerine özel zorlukları erp sisteminde desteklenmiştir.

  

myro

 

 

 

Myro,  Toptan Teknoloji ürünleri pazarlamada Adana merkezli,  Anadolu’nun önde gelen firmalarındandır.  Myro son derece dinamik yapısı ile 2000’in üzerinde  bayiye hizmet vermektedir. Myro projesinde bu dinamizmin gerektirdiği; tüm ürün ve yedek parçaların seri bazında takibi, garanti takibi, satış ve servis işlemlerinde hızlı,basit tasarımlar, onay işlemleri ve barkod desteği ile günde binlerce fatura kesebilme,  seri bazlı maliyet takip edebilme, B2b çözümleri ile tam entegrasyon gibi  tüm ihtiyaçlara çözüm sağlanmıştır.

                                 

pelsan2


Pelsan Tekstil polietilen film üreticisi olarak medikal, hijyen ve izolasyon alanındaki sektörlere hizmet vermektedir. Pelsan projesinde, proje bazlı üretim yapabilme, proje spesifikasyonlarının üretimden sevkiyata kadar kontrol edilebilmesi, Baskı–Desen–Klişe bilgilerinin detaylı takibi, birden fazla sevkiyatın hazırlığının aynı anda yapılabilmesi ve kolayca sevkiyat yapılabilmesi gibi özellikler ile başarılı bir süreç yürütülmektedir..

logo

Stargrup Cam A.Ş.  cam işleme sektörünün önde gelen firmalarındandır.  Bu projede standart Axapta özelliklerinin yanı sıra;  cam üretiminin kendine özgü model çeşitliliğinin sonsuz sayıda varyasyonunun desteklenmesi, “Üretim Optimizasyon” programları ile tam entegrasyon, sevkiyatta cam sektörüne özel sevkiyat ambalajlama (sandıklama) otomasyonu  gibi bir çok özellik sağlanmıştır.

                                   üçge

 

Üçge firması lisanslama hizmetini Dinamik Çözüm’den sağlamaktadır.